Vacature

Algemeen medewerker Van Nierop Verhuur

Algemeen medewerker Van Nierop Verhuur

Ben jij een veelzijdige en enthousiaste medewerker die graag de handen uit de mouwen steekt? Wil je deel uitmaken van een dynamisch team bij Van Nierop Verhuur? Dan is deze vacature voor Algemeen Medewerker iets voor jou!

 • Van Nierop Verhuur

 • Monster

 • Fulltime 40u

Functieomschrijving

Als Algemeen Medewerker bij Van Nierop Verhuur ben je een belangrijk onderdeel van ons team. Je zult een breed scala aan taken uitvoeren, variërend van ondersteuning bieden bij het verhuurproces tot het zorgen voor een georganiseerde en schone werkomgeving. Flexibiliteit en bereidheid om verschillende taken op te pakken zijn essentieel voor deze rol.

Taken en verantwoordelijkheden

 • Assisteren bij het verhuurproces van diverse apparatuur en materialen.
 • Onderhouden van contacten met klanten en het verstrekken van informatie over onze diensten.
 • Zorgen voor een nette en georganiseerde werkplek.
 • Laden en lossen van goederen.
 • Uitvoeren van lichte administratieve taken, zoals het bijhouden van voorraadniveaus.
 • Assisteren bij algemene dagelijkse werkzaamheden, indien nodig.

Functie-eisen

 • Enige ervaring in een soortgelijke functie is een pluspunt.
 • Flexibel en in staat om te multitasken.
 • Teamspeler met een hands-on mentaliteit.
 • Goede communicatieve vaardigheden.
 • In staat om fysiek werk uit te voeren.
 • Rijbewijs B is een pre.

Wat bieden wij

 • Een afwisselende en dynamische functie in een groeiend bedrijf.
 • Marktconform salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden.
 • Mogelijkheden voor persoonlijke en professionele ontwikkeling.
 • Een positieve en collegiale werkomgeving.

Interesse?

Als jij de persoon bent die we zoeken en graag deel wilt uitmaken van ons team, stuur dan je CV en een korte motivatiebrief naar vacature@vannieropgroep.nl. We kijken ernaar uit om van je te horen en samen de weg op te gaan!