Vacature

Algemeen medewerker Strandonderhoud

Algemeen medewerker Strandonderhoud

Heb jij een passie voor het strand en wil je bijdragen aan het behoud van deze prachtige omgeving? Van Nierop Verhuur zoekt een enthousiaste Algemeen Medewerker Strandonderhoud om ons team te versterken. Als jij houdt van een dynamische omgeving en de handen uit de mouwen wilt steken, dan is dit de perfecte kans!

 • Van Nierop Transport

 • Monster

 • Fulltime 40u

Functieomschrijving

Als Algemeen Medewerker Strandonderhoud speel je een cruciale rol in het behoud en de optimalisatie van onze strandomgeving. Je zult betrokken zijn bij diverse taken, variërend van het schoonhouden van het strand tot het onderhouden van faciliteiten voor strandgangers. Flexibiliteit en een liefde voor de buitenlucht zijn kenmerkend voor deze functie.

Taken en verantwoordelijkheden

 • Onderhouden van de algehele netheid en uitstraling van het strand.
 • Verwijderen van zwerfvuil en afvalmaterialen.
 • Assisteren bij het opzetten en onderhouden van strandfaciliteiten.
 • Uitvoeren van dagelijkse inspecties van strandgebieden en faciliteiten.
 • Coördineren met andere teamleden om efficiënt strandonderhoud te waarborgen.
 • Assisteren bij evenementen op het strand indien nodig.

Functie-eisen

 • Affiniteit met natuurbehoud en het onderhouden van buitenomgevingen.
 • Fysiek in staat om buitenwerkzaamheden uit te voeren.
 • Teamspeler met goede communicatieve vaardigheden.
 • Flexibel en bereid om te werken op variabele uren, inclusief weekenden.
 • Ervaring in vergelijkbare werkzaamheden is een pluspunt.

Wat bieden wij

 • Een betekenisvolle rol bij het behoud van de natuurlijke schoonheid van het strand.
 • Marktconform salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden.
 • Mogelijkheden voor persoonlijke en professionele ontwikkeling.
 • Een positieve en stimulerende werkomgeving.

Interesse?

Als jij de persoon bent die we zoeken en graag deel wilt uitmaken van ons team, stuur dan je CV en een korte motivatiebrief naar vacature@vannieropgroep.nl. We kijken ernaar uit om van je te horen en samen de weg op te gaan!