Vacature

Vrachtwagenchauffeur Portaalauto

Vrachtwagenchauffeur Portaalauto

Ben jij gepassioneerd over de open weg en heb je een passie voor vrachtwagens? Zoek je een baan waarin je je rijvaardigheid en avontuurlijke geest kunt combineren? Dan hebben wij de perfecte baan voor jou!

 • Van Nierop Transport

 • Monster

 • Fulltime 40u

Functieomschrijving

Als vrachtwagenchauffeur bij Van Nierop Groep speel je een cruciale rol in ons team. Je zult verantwoordelijk zijn voor het veilig en efficiënt vervoeren van goederen naar verschillende bestemmingen. Dit omvat het plannen van routes, controleren van ladingen en zorgen voor de naleving van transportvoorschriften. Als chauffeur ben je het gezicht van ons bedrijf en het eerste aanspreekpunt voor klanten, dus klantvriendelijkheid en professionaliteit zijn essentieel.

Taken en verantwoordelijkheden

 • Vervoeren van goederen naar verschillende locaties op een veilige en tijdige wijze.
 • Inspecteren van voertuigen en ladingen om ervoor te zorgen dat ze voldoen aan de wettelijke voorschriften.
 • Rapporteren van eventuele onregelmatigheden of schade aan de supervisor.
 • Klantvriendelijk optreden bij het laden en lossen van goederen.
 • Naleven van verkeersregels en veiligheidsnormen.
 • Het bijhouden van nauwkeurige transportdocumentatie.

Functie-eisen

 • Geldig rijbewijs C/CE en code 95.
 • Ervaring als vrachtwagenchauffeur is een pre.
 • Goede beheersing van de Nederlandse taal.
 • In staat om zelfstandig te werken en beslissingen te nemen.
 • Uitstekende rijvaardigheid en kennis van de verkeersregels.
 • Klantvriendelijke houding en representatieve uitstraling.

Wat bieden wij

 • Een uitdagende en afwisselende baan als vrachtwagenchauffeur.
 • Marktconform salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden.
 • Mogelijkheden voor persoonlijke en professionele groei.
 • Een hecht team en een prettige werkomgeving.

Interesse?

Als jij de persoon bent die we zoeken en graag deel wilt uitmaken van ons team, stuur dan je CV en een korte motivatiebrief naar vacature@vannieropgroep.nl. We kijken ernaar uit om van je te horen en samen de weg op te gaan!